HAKKAJA KANA

Jaago talu hakkaja kana on värvikas ja maitsekal moel rahvuslikult meelestatud kanapreili, kes lehvitab tiibu ja siblib mitmesugustel siin valminud pabertoodetel.
Soovi korral või neid e-kirja või sõnumi teel endale failina Jaago talust tellida, ise välja printida, oma isikupäraste tööde loomiseks kasutada ja heade sissekannetega varustada. Hakkaja kana siblib täna ringi humoorika aastamärkmiku lehtedel ning on saadaval kolmes kujundusest postkaardikomplektina (sünnipäevakana, jõulukana ja heade soovide kana).


Hakkaja kana aastamärkmiku kohta loe lähemalt siit.
Hakkaja kana postkaardikomplekti kohta aga siit.

Aga et miks just kana ja veel hakkajat sorti?
Ega ma isegi päris täpselt tea. Mõnikord on nii, et inspiratsioon isegi ei küsi, kas ta tohib maanduda. Lihtsalt lendab peale, tegematajätmise võimaluseta. Seekord täpselt nõnda oligi.
Kõigepealt tulid kanad. Siblisid mu peas, siis trügisid paberile, nõudsid värve ja lõpuks kaagutasid end arvutiekraanile välja.


Kanade kõrval mängivad kujunduses samavõrd olulist rolli meie rahvusmustrid, mille joonistamist nautisin täpselt sama palju kui kanu. Vahva oli digilaua abil arvutiekraanile manada meie oma kirju sootuks lennukamal ja värvikamal moel kui tavaliselt. Seejuures on ka see käsitöö- iga joone ja juti tegid mu enda sõrmed- mis sellest, et digilaual.
Jagasin mõnuga neid mustreid lahkelt oma kanadega. Tulemuseks on kujundus, kus hüppavad, sehkendavad ja siblivad tõeliselt rahvuslikud ja hakkajad kanad.


Et kanad iseäranis hoogsalt lendaks, võid parimaid palasid, põnevaid lahendusi ja üha ägedaid töid sotsiaalmeedia vahendusel jagada. Teemaviit on #hakkajakana.
Mis muud kui kõrget lendu!


Kommentaarid

Populaarsed postitused